IBUPROFEN 

0 Review(s)

Az ibuprofén a nem szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszerek (NSAID) csoportjába tartozik. Ez azt jelenti, hogy a gyógyszer csillapítja a fájdalmat, mérsékli a gyulladásos folyamatokat és lázcsillapító hatással is rendelkezik. Alkalmazása gyulladásos eredetű, fájdalmas izületi betegségek, izomfájdalom, lágyrészsérülések, duzzanatok kezelésére javasolt.

0 Review(s)

Az Algoflex úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szer. Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik.

0 Review(s)

Az Ibumax ibuprofén hatóanyagot tartalmaz, amely fájdalomcsillapító, lázcsillapító és gyulladáscsökkentő gyógyszer hatóanyag, és a nem-szteroid gyulladásgátlók (NSAID-ok) csoportjába tartozik.

0 Review(s)

A Rapidophen lágy kapszula ibuprofén hatóanyagot tartalmazó gyógyszer. Az ibuprofén a nem-szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszerek családjába tartozik, melyek hatékonyan csökkentik a fájdalmat, a gyulladást és a lázat.

0 Review(s)

Az Algoflex Rapid fejfájás, migrén, fogfájás, hátfájás, menstruációs fájdalmak, izomfájdalmak, láz valamint megfázás és influenza tünetei esetén alkalmazható. Ezen felül, orvosi javaslatra, az Algolfex Rapid alkalmazható idegfájdalmak (neuralgia), ízületi fájdalom és duzzanat (reumatikus fájdalom), valamint mérsékelten erős ízületi gyulladás (nem súlyos...

0 Review(s)

A Brufen cukormentes lázcsillapító szirup koncentráltan tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot (40 mg/ml), így a pici betegeknek csak nagyon kis mennyiségre van szükségük belőle, miközben a nagyobbaknak sem kell több kanálnyi mennyiséget bevenniük a gyógyuláshoz.Brufen® cukormentes 40 mg/ml belsőleges szuszpenzió ibuprofén tartalmú, vény nélkül kapható...

0 Review(s)

A Rhinathiol Cold filmtabletta két hatóanyagot, ibuprofént és pszeudoefedrin‑hidrokloridot tartalmazó kombinált készítmény.

0 Review(s)

Az Algoflex forte ún. nem szteroid gyulladásgátló szer. Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik.Alkalmas különböző eredetű fájdalmak, mint fejfájás, fogfájás, menstruációval összefüggő fájdalom, műtét utáni fájdalom csillapítására, mozgásszervi és ízületi betegségek, rándulások, izomhúzódások kezelésére.

0 Review(s)

Az Algoflex Baby szuszpenzió ibuprofént tartalmaz, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladásgátlók (NSAID) csoportjába tartozik. Az NSAID-ok megváltoztatják a szervezet fájdalomra, gyulladásra és lázra adott válaszát.

0 Review(s)

Az ibuprofén a nem szteroid gyulladásgátlók csoportjába tartozik, amelyek a szervezetnek a fájdalomra, gyulladásra és lázra adott kémiai válaszát tudják befolyásolni.

0 Review(s)

A gyógyszerkészítmény csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást.Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, a reumás- és izomfájdalmakat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket. Hatásos lázcsillapító is.

Showing 1 - 11 of 11 items